درباره

هدف از راه‌اندازی وبگاه

دنیای امروز کسب‌وکار، دنیای تغییرات پرشتاب و رقابت فزاینده است. اگر در زمینه‌های مدیریتی و اقتصادی دانش روز نداشته باشیم، روند تحولات صنعت و فناوری را دنبال نکنیم و از سیاست‌ها و برنامه‌های کلان داخلی و خارجی و تجربیات ملی و بین‌المللی در فضای صنعت و فناوری بی‌بهره باشیم، به‌سختی قادر به موفقیت در کسب‌و‌کار خواهیم بود.

مأموریت ما

اندیشکده راهبرد نوین ایران، با مأموریت ارتقای سطح آگاهی دانشگاهیان، فعالان فضای کسب‌وکار و سیاست‌گذاران و کمک به فرایند سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی و مدیریت کلان و بنگاهی در سطح کشور راه‌اندازی شده است. ما با تکیه بر گزارش‌های معتبر و روزآمد بین‌المللی، مطالعات ترازیابی و تحلیل‌های علمی و کارشناسی، منابعی باکیفیت و غنی در زمینه سیاست‌گذاری، مدیریت، اقتصاد، کسب‌وکار و نوآوری ارائه می‌کنیم تا بتوانیم زمینه مناسب را برای تصمیم‌گیری آگاهانه‌تر و هوشمندانه‌تر مدیران ایجاد کنیم.

بنیان‌گذاران

بنیانگذاران اندیشکده، دانش‌آموختگان رشته‌های مهندسی صنایع و سیاست‌گذاری علم و فناوری با سابقه فعالیت و مشاوره در صنایع مختلف و نیز در سطوح سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی کلان کشور هستند.

blank
مرضیه شاوردی
• دانش‌آموخته دکترای سیاست‌گذاری علم و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران
• ۱۹ سال سابقه در مطالعات و برنامه‌ریزی راهبردی و سیاست‌گذاری علم و فناوری
• مشاور مدیریت فناوری و نوآوری، برنامه‌ریزی راهبردی، مدیریت دانش، سیاست‌گذاری علم و فناوری

 

 

blank
مصطفی بغدادی
• دانش‌آموخته مهندسی صنایع از دانشگاه علم و صنعت ایران
• ۲۰ سال سابقه در برنامه‌ریزی راهبردی و عملیاتی در صنایع الکترونیک و خودرو
• مشاور کسب‌وکار در حوزه‌های تدوین طرح کسب‌وکار، مطالعات امکان‌سنجی، برنامه‌ریزی و مدیریت موجودی و تولید

 

 

مدل درآمدی ما

مدل درآمدی اصلی ما، همکاری با سازمان‌ها، نهادها و شرکت‌های مختلف و انجام مطالعات راهبردی ـ سیاستی، ارائه خدمات تحلیلی، مشاوره و آموزش است. برای مشاوره آنلاین یا تلفنی، لطفا با ما تماس بگیرید.

تمام حقوق برای اندیشکده راهبرد نوین ایران (ایران آرن iranaren.com ) محفوظ است | طراحی و پشتیبانی کاویانی آنلاین